Sofuoğlu Yapı Denetim

Yapı denetimin önemini anlamış olmamız gerek. Böyle bir coğrafyada yaşıyor olmak acı tecrübeler ile bize öğretti ne de olsa tekniğe uygun yapıların önemini.

Tanımda; “İnşaat mühendisliği, malzeme ve tekniği en iyi şekilde bir araya getiren, yapıların plan, proje, yapım ve denetlenmesiyle uğraşan temel mühendislik dalıdır.” denilmektedir (Kaynak; Wikipedia). Görüldüğü gibi tanımda dahi denetlenme geçmektedir.

O halde yaptığı işi özverili ve hakkaniyetli bir şekilde yapan etik kurallara sıkı sıkıya bağlı mesleğini gerçekten seven dinamik mühendisler gerekiyor sahada çalışacak.

Biz yola çıkarken mühendislik hizmetinin kutsiyetinin farkındaydık ve yaptığımız işi en iyi yaparak ülkemize hizmet etmek ve örnek gösterilmek istedik. 2000 yılında mesleki ve ticari hayatına başlayan Sofuoğlu Yapı Denetim ailesi sektörde örnek gösterilen firmalar arasında isminden bahsettirmeyi başardı. Sadece ticari değil mesleki olarak kanun hazırlayıcılarla irtibat halinde kalarak sektöre yön vermeye çalıştı.

Türkiye genelinde söz sahibi sivil toplum kuruluşları ile omuz omuza çalışmalarına devam eden lider yapı denetim firmaları arasında yer almakta ve bu mesleği severek icra etmekte her bir çalışanı.

Kurucusu ve şirket müdürü Proje ve Uygulama Denetçisi İnşaat Mühendisi Necati Sofuoğlu halen aktif meslek hayatına devam etmektedir.

Firmamız Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Derneği aktif üyesidir. (http://yapidenetimbirligi.org)

Yapı Denetim

Yapı Denetim konusunda size bir telefon kadar yakınız.

RİSKLİ YAPILAR

Riskli yapılarınıza ilişkin taleplerinizi bize çekinmeden iletin.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel dönüşüme yönelik her tür taleplerinizi anında karşılıyoruz.